CHIHIROS LED WRGB II Slim 120 Bluetooth 120 - 140cm

CHIHIROS LED WRGB II Slim 45 Zobacz większe

Nowy produkt

chihiros idealny wybór lamp do nowoczesnego akwarium, z wymagającymi roślinami. Za pomocą wbudowanego kontrolera Bluetooth oraz aplikacji ,,My Chihiros" można zmieniać kolor i jasność światła według własnych upodobań. W łatwy sposób ustawisz wschód i zachód słońca dla lepszych warunków dla ryb

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

949,99 zł

Nowość

Opis produktu

Belka oświetleniowa WRGB II Slim to węższa wersja oświetlenia WRGB II. Oświetlenie dedykowane do zbiorników słodkowodnych i roślinnych. Posiada długo żywotne, szerokokątne diody LED o wysokiej luminacji. Mieszanka kolorów diod LED podkreśla naturalne piękno roślin i zwierząt w zbiorniku. Oświetleniem można dowolnie sterować. Ustawiać intensywność poszczególnych barw i samego oświetlenia a także odpowiednią temperaturę barwową do 13000K. Sterowanie oświetleniem możliwe jest tylko wyłącznie przy pomocy aplikacji „My Chihiros” zainstalowanej na tablecie czy smartfonie z systemem Android bądź IOS. Dołączone metalowe nóżki umożliwiają umieszczenie belki na krawędzi zbiornika. Korpus wykonany z wysokiej jakości stali prezentuje się elegancko i stylowo.

Pełna mieszanka kolorów LED pokazuje prawdziwe piękno Twojego akwarium, jasność białych diod w pełnym spektrum zapewnia fotosyntezę roślin. 

Możliwości lampy Chihiros
Sterowanie lampą pozwala na włączenie i wyłączenie oświetlenia, ustawienia poziomu mocy, zwiększanie/zmniejszanie stopniowe mocy, ustawienie symulacji wschodu i zachodu oraz na regulację każdego kanału barwnego z osobna.

Sterowanie oświetleniem za pomocą Bluetooth
Sterowanie oświetleniem jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą dedykowanej aplikacji ,,My Chihiros" zainstalowanej na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Za pomocą aplikacji ustawimy odpowiednie parametry oświetlenia akwarium. 

Nowoczesna obudowa
Lampa Chihiros WRGB dopełni wystrój Twojego akwarium i doda designu całemu pomieszczeniu. 

Montaż oświetlenia 
W zestawie znajdują się nóżki do montażu lampy na krawędzi szyby akwarium. Grubość szyby to max 12mm.  

Zawartość opakowania: 
- lampa Chihiros LED,
- kabel
- zasilacz
- zestaw do montażu oświetlenia 

Dane techniczne: 
- długość akwarium: 120- 140cm
- moc: 90W
- strumień świetlny: 4800lm
- ilość diod: 80 
- Kolor diod: RGB
- wymiary lampy: 14 x 120 x 1,8 cm
- maksymalna grubość szkła: 12mm

Inne produkty w tej samej kategorii