Urban Jungle - Ayers Rock Jar - wazon szklany 16cm

Urban Jungle - Ayers Rock Jar - wazon szklany 16cm Zobacz większe

Nowy produkt

Doskonałej jakości słój renomowanej marki Urban Jungle. Przystosowany jest do tworzenia dekoracji popularnie zwanej "las w słoiku". Słój przeznaczony jest do stworzenia kompozycji otwartej. Idealny do obsadzenia sukulentami, a w tym kaktusami i innymi roślinami o szerokich możliwościach adaptacyjnych. Świetnie wygląda zasypany piaskiem i żwirem o różnej gradacji i kolorze.

Więcej szczegółów

18,99 zł

Nowość

Opis produktu

Model Ayers Rock Jar:
Słoik o stwarzający wiele możliwości wykorzystania. Spore gabaryty oraz unikalny kształt umożliwiają stworzenie dekoracji las w słoiku, świecznika, wazonu i innych dekoracji domowych.

Szkło w modelu Belize:
Słój wykonany jest z szkła Jenajskiego. Najwyższa jakość szkła zapewnia doskonałą przejrzystość oraz w 100% oddaje naturalne barwy dekoracji umieszczonych wewnątrz słoika.

Tylko marka Urban Jungle oferuje szkło Sodowe lub Jenajskie (w zależności od modelu). Oryginalne szkło o doskonałej jakości i wysokiej przejrzystości wyróżnia słoiki na tle nieoryginalnej konkurencji.


Wymiary:
- wysokość 130mm
- średnica 160mm 


Marka Urban Jungle:
Producent dokłada wszelkich starań, aby szkło nie posiadało żadnych skaz czy załamań formy. Słoiki wykonane są z myślą o tworzeniu roślinnych dekoracji o charakterze tropikalnym. Wszystkie wymiary jak i kształty zapewniają wygodę tworzenia kompozycji jak i również późniejszą jej pielęgnację.

Inne produkty w tej samej kategorii