REALIZACJA I WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.
2. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 2 dni roboczych od:
zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu - w przypadku płatności przelewem;
momentu potwierdzenia przez Sklep przyjęcia zamówienia do realizacji - w przypadku płatności za pobraniem.
3. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia do 7 dni roboczych w przypadku braku towaru w magazynie (w tym terminie następuje zamówienie brakujących produktów od producenta lub dystrybutora).
4. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy paczki przez kuriera.
5. Do zamówienia standardowo  dołączany jest paragon na życzenie FV.
6. Klient może anulować złożone zamówienie do momentu otrzymania informacji e-mail o zrealizowaniu zamówienia. Klient nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.
7. W przypadku odmowy realizacji zamówienia, niedostępności opłaconych przez Klienta towarów lub w przypadku anulowania przez Klienta złożonego zamówienia Sklep dokona zwrotu nadpłaconej kwoty przelewem bankowym lub przekazem pocztowym (w przypadku przekazu pocztowego kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty przekazu). Klientowi nie będą przysługiwać żadne inne roszczenia w tym zakresie.
8. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 
KOSZTY DOSTAWY
Koszt dostawy obliczany jest na podstawie wagi zamówienia - każdy produkt ma przypisaną wagę dlatego składając zamówienie automatycznie obliczana jest waga zamówienie i automatycznie zostają dobrane możliwe formy przesyłki.
Klient zawsze ma możliwość wyboru sposobu wysyłki:
- przelew - płatne z góry
- płacę przy odbiorze
- odbiór osobisty